Гарантії

Головна > Гарантії

Що ми гарантуємо?
Якість товару. Всі тканини в асортименті магазину Alltext виробляються на високотехнологічних фабриках у КНР з урахуванням світових стандартів. Ми ретельно вибираємо позиції для нашого каталогу для того, щоб вибір текстилю був широким і різноманітним. Також ми стежимо за виробництвом тканин на кожному етапі, контролюючи їхню якість і забезпечуючи нашим покупцям тільки вдалі покупки.
Лояльну цінову політику. Працюючи безпосередньо з постачальниками і оминаючи посередників, ми маємо можливість встановлювати прийнятні ціни на товар. У Alltext – оптимальне співвідношення ціни і якості, в чому ви можете переконатися особисто.
Отримання замовлення. Оформлюючи замовлення в нашому інтернет-магазині, ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте замовлення. Нам довіряють тисячі клієнтів по всій Україні!
Оперативну доставку. Обговорюючи терміни доставки з кожним конкретним покупцем, ми зобов'язуємося доставити куплений товар вчасно. Ми цінуємо ваш час!
Роздрібним клієнтам – перевірений особисто нами товар і точну кількість тканини, вказану в замовленні.
Оптовим клієнтам – правдивість інформації, зазначеної виробником на упаковці.
Індивідуальний підхід до кожного клієнта й замовлення.

На що повинен звернути увагу покупець при покупці?
На характеристики тканини.
На правильність зазначеної контактної інформації.
На умови оплати і доставки.

Алгоритм покупки:
• Вибір товару, уважне ознайомлення з його характеристиками.
• Оформлення замовлення онлайн або за телефонами.
• Вказівка контактної інформації.
• Ознайомлення зі зразками тканини, які будуть вислані на вказану адресу після попереднього оформлення замовлення. Тестування якості, зносостійкості та інших параметрів.
• 100% передоплата.
• Очікування доставки.