Інформація

Головна > Інформація

Оптові продажі

Якщо для вас тканини – це таке ж натхнення і улюблена справа, як і для нас, ми пропонуємо вам вигідне співробітництво. Магазини тканин Alltext здійснюють оптові продажі в Одесі та Хмельницькому, а через наш інтернет-магазин ви можете зробити оптову покупку з будь-якої точки України – просто і швидко!

Для вас ми приготували широкий асортимент якісного текстилю від кращих європейських виробників. В Alltext ви знайдете розкішний кашемір, практичний трикотаж, стильну штучну шкіру, теплий фліс – все те, що користується попитом у покупців. Ми звертаємо особливу увагу на сезонний вибір тканин, знаємо смаки наших клієнтів, тому у нас можна купити оптом найпопулярніший текстиль. Натуральні і штучні тканини, різні за складом і кольором чекають вас в Alltext!

Однією з переваг роботи з Alltext є цінова політика. Вас приємно здивують наші оптові ціни! Ми працюємо за принципом індивідуального підходу до кожного клієнта, і відповідно, розробляємо персональну систему накопичувальних знижок. Умови оптового продажу – покупка від одного рулону тканини. Ми гарантуємо, що співвідношення ціни і якості в нашому магазині є найкращим!

Крім того, ми враховуємо зайнятість наших колег, тому система оптових покупок у нас максимально спрощена. Для замовлення ви можете скористатися інтернет-магазином, після чого вам передзвонить наш консультант і відповість на всі питання. Після оплати ваше замовлення буде швидко доставлено за вказаною адресою.

Бажаєте купити тканини оптом? Заходьте в магазин Alltext! Ми завжди вам раді!