Як вибирати тканини для дитячого одягу?

Головна > Як вибирати тканини для дитячого одягу?

До дитячого одягу пред'являються особливі вимоги. Він повинен бути зручним і красивим, щоб щоденні одягання дитини не перетворювалися на війну. Він повинен бути міцним, щоб витримувати стрімке дитяче пізнання світу і нескінченні прання. Він повинен бути безпечним, щоб не дратувати ніжну шкіру і не викликати алергію. Отже, на що звернути увагу при виборі тканин для пошиття одягу для дитини?

Вид тканини
Перш за все, виключаємо синтетику. Діти активні більшу частину часу, і їхньому одягу необхідне добре кондиціювання, а штучні матеріали погано пропускають повітря і відводять вологу. Крім того, у виробництві синтетичних матерій використовуються хімічні речовини, які можуть викликати алергічні реакції у чутливої дитячої шкіри. Тому віддавайте перевагу натуральним тканинам – бавовні, льону, ситцю, фланелі, трикотажу, вовні, шовку, крепу. Особливо це стосується речей, які безпосередньо контактують зі шкірою: нижньої білизни, білизни для сну.

Щільність тканини
Тканина для дитячого одягу повинна бути міцною, тому звертайте увагу на щільність переплетення ниток. Чим щільніше полотно, тим якісніша тканина: підвищується її зносостійкість, теплоізоляція. Готовий виріб з тканини з щільним переплетенням ниток краще виглядає.

Стійкість кольору
Дитячому одягу судилося витримувати регулярні машинні прання. Сьогодні – це слід від шоколаду на сукні, завтра – трава на комбінезоні, а післязавтра дитина обов'язково щось придумає. Вибирайте тканини, в яких колір основи і колір фарбування максимально збігаються. Відмовтеся від занадто яскравих кольорів, тому що вони швидко зникнуть. І не забувайте чітко виконувати інструкції з догляду за тканинами: прати речі при певній температурі і режимі, правильно сушити тощо.

Незминальність
Якщо ви не бажаєте проводити значну частину часу за прасуванням дитячих речей, вибирайте тканини для їх пошиття, які погано мнуться. До таких належать полотна з сумішей: наприклад, бавовна або вовна плюс відсоток штучних волокон. При цьому якості і властивості натуральних волокон зберігаються, а схильність тканини до деформації значно зменшується. Перевірити, наскільки мнеться тканина, можна стиснувши її в руці і потримавши так кілька секунд. Зазвичай, чим щільніше тканина, тим менше вона мнеться. Візуально приховати пом'ятість тканини можуть геометричні малюнки і візерунки.

Комфорт
Дитяча тканина повинна бути приємна до тіла. Якщо вона буде кусатися, дряпатися і дратувати, надіти річ з неї на дитину буде проблематично. Перед тим, як приступити до пошиття, тканину потрібно випрати кілька разів, щоб пом'якшити.

Довговічність
Перш за все, це про якість тканини. Вона повинна мати добру зносостійкість, щоб витримати щоденне навантаження. Крім того, діти швидко ростуть, тому для пошиття ми радимо розглядати тканини з еластичними властивостями – стрейч-котон, стрейч-кулір, джинсова тканина зі стрейчевими властивостями. Так ви забезпечите запас часу, протягом якого річ прослужить дитині.

Кольори
Минули часи, коли дівчаток одягали в рожеве, а хлопчиків - в те, на чому не помітно бруду. Сьогодні дитяча мода диктує свої правила. Звертайте увагу на тренди і враховуйте думку дитини, який колір одягу їй подобається. Це формує хороший смак і вміння робити самостійний вибір. На щастя, різноманітність кольорів тканин для дитячого одягу дозволяє вибирати.
Коментарі
Тут поки що нічого немає...
Будьте першим!
Ваше ім'я:

Ваш коментар:

Введіть код з картинки:

Відправити


« Назад